Szadź
powrót do forum 3 sezonu

Czy wiadomo coś na temat tego, kiedy ma się pojawić kolejny sezon? Ostatnio przypomniałam sobie o tym serialu :) Bardzo lubię.

ocenił(a) serial na 9
gremlin_3

No jakiś czas temu czytałam, że player zaczął zdjęcia do trzeciej serii, więc spodziewam się w tym roku, ale może dopiero na jesieni. sama nie wiem :)

ocenił(a) serial na 8
gremlin_3

Raczej na jesieni, latem nowe seriale czy sezony chyba nigdy sie nie pojawiają.
Ale myślę, że w jesiennej ramówce już może być.

ocenił(a) serial na 8
amarillo_filmaniak

Bardzo na to liczę, bo dwa poprzednie sezony obejrzałam praktycznie w jeden weekend na playerze ;)

ocenił(a) serial na 9
katarzynamakatar_fw

Ja to samo, własnie sie biorę za ksiażkę, w oczekiwaniu na 3 sezon

ocenił(a) serial na 9
revelinek89

Ooo... to jest książka? Musze poszukać. Idealnie na wakacje, a po wakacjach mam nadzieję, że będzie już nowy sezon

ocenił(a) serial na 10
marker_parker

Tak jest książka, ale serial jest inspirowany nią, a nie jest to wierna ekranizacja. Niemniej jednak warto przeczytać, zwłaszcza w oczekiwaniu na nowe odcinki ;)

ocenił(a) serial na 9
hello_toffi

Książka fajna, czytałem, ale serial mnie powalił, aktorzy świetni, idealnie do tych ról dobrani, chociaż na początku nie byłem przekonany, ale wyszło świetnie

ocenił(a) serial na 9
gremlin_3

Słyszałam, że nad nim pracują, mam nadzieję, że będzie jeszcze w tym roku

ocenił(a) serial na 10
gremlin_3

W marcu w Opolu ruszył zdjęcia. Liczę na to, że pojawi się w player jakoś na jesieni.

ocenił(a) serial na 10
gremlin_3

No ja też zacieram już rączki na kolejny sezon Szadzi, ciekawa jestem jak historia się potoczy :)

ocenił(a) serial na 9
gremlin_3

Czekam z niecierpliwością, po cichu liczę, że na jesień będzie. Idealnie by było na długie jesienne wieczory ;)

ocenił(a) serial na 9
gremlin_3


Najpewniej jesienią będzie. Klimat tego serialu pasuje do jesieni ;)

gremlin_3

Plakaty na mieście mówią, że 02.09 :)

gremlin_3

02.09 :) według plakatów na mieście :)

ocenił(a) serial na 8
nasilowska_k

Super, tak liczyłam na jesień. W końcu to serial idealny na jesienne wieczory ;)

ocenił(a) serial na 9
Damielka00

Zgadzam się, idealny na ponure jesienne wieczory, już nie mogę się doczekać trzeciego sezonu :)

ocenił(a) serial na 9
gremlin_3

Trzeci sezon już za chwilę. Nie mogę się doczekać :)

ocenił(a) serial na 10
a_manko_filmweb

sezon drugi mi się podobał, czekałam na trzeci i się nie zawiodłam, fajnie opowiedziana historia

ocenił(a) serial na 10
gremlin_3

Szadź to jeden z moich ulubionych seriali kryminalnych, dobrze się to ogląda, Stuhr to niezły aktor i ta rola mu bardzo dobrze wyszła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones