Szadź
powrót do forum 3 sezonu

Serial moim zdaniem w ogóle nieciekawy, fabuła również - ile to było podobnych seriali, na pęczki - nie ma tu o czym pisać, natomiast podobają mi się plenery w 3 sezonie. Wiecie gdzie jest kręcony? W Opolu?

genowefa_si

w napisach końcowych jest podziękowanie dla Gminy Stoszowice oraz mieszkańców Srebrnej Góry gdzie znajduje się ten kościół wśród brukowanych uliczek.

Tom_89

super, dzięki :)

genowefa_si

Najlepsze jest to, że ten kościół który widzimy w Srebrnej Górze nie pełni już funkcji sakralnych, to były kościół ewangelicki. Sceny z wnętrza są kręcone w kościele ewangelickim w Warszawie. Trochę na łatwiznę poszli, ale mi akurat serial się bardzo podoba i oglądam go z przyjemnością.

brzenk_2

Może i mi się spodoba, ale nie wiem.. natomiast te miasteczko i w ogóle plenery mnie porywają. Jak serial jest kręcony w ciekawym otoczeniu i to otoczenie pokazuje to oglądam z przyjemnością. Tak było też z Watahą czy Krukiem

brzenk_2

Kogo tak naprawdę interesuje, czy kościół we wsi Srebrna Góra pełni funkcje sakralne, czy nie i jakie to jest niby pójście na łatwiznę skoro wnętrza trzeba było kręcić w Warszawie? 2 lokacje = większy kłopot dla produkcji. To raczej przeciwieństwo pójścia na łatwiznę. Widocznie ten kościół wewnątrz się nie nadawał do kręcenia.

Tracker

Właśnie. Co to za minus dla was, że kościół inny z zewnątrz, a inny z wewnątrz.
Nie No, tragedia, faktycznie. Jak titanica kręcili, to tez dawaliście 1*, bo Jack tańczył z Rose w studio nagraniowym, a nie na prawdziwym Titanicu…..?!?

supertrolo

W dawnym kościele ewangelickim w Srebrnej Górze po 1945 r. był hotel, teraz sala teatralna, pewnie trudno byłoby zaaranżować tam kościół... Zresztą po co, jak w stolicy, pod bokiem jest prawdziwy... To magia kina ujęcia powstają w różnych miejscach. Dom Mozarta z zewnątrz kręcili w Pradze, wnętrza w studiu w Hollywood...

Marcin_Radeberg

To ostatnie w Amadeuszu Miloša Formana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones