Maciej Stuhr

Maciej Jerzy Stuhr

6,4
73 426 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Stuhr

...znakomity - zaskakująco odpychający i tragiczny zarazem - w "Obławie", ale mało przekonujący w "Pokłosiu" (choć to głównie wina sztampowego rysunku postaci). Bardzo ciekawy też w krótkometrażowym "Vocuusie".

snake

w obławie gra samego siebie, folksdojcza, taki sam jest w życiu prywatnym , oślizgły jak robak, i chytry, chytrość wyziera z tych jego małych chytrych oczków i tego chytrego uśmieszku, rzygać sie chce jaki on jest obrzydliwie obleśny

PEACEandLOVE

Idź się leczyć...

snake

chytre oczka, które mruży gdy sie chytrze uśmiecha, niknące w faldach tluszczu policzków i zapuchniętych od pijactwa powiek, mówia o nim wszystko, z jego twarzy bije hasło "wasze ulice, nasze kamienice"

PEACEandLOVE

Chciałem coś odpisać złośliwego ale sprawdziłem twoje filmowe preferencje. Mały, zakompleksiony polaczek przeżywający chwilę triumfu bo uznał że napisał coś ważnego. ja co rano to odlewam do sracza.

Irry

przynosisz wstyd dla Białegostoku i całego Podlasia naszczęscie takie mongoły z antify jak ty to już tylko wspomnienie na necie

PEACEandLOVE

Wy jesteście groźni tylko w kupie. pojedynczo jesteście tylko jąkającymi się gówniarzami. A czy przynoszę wstyd, to na szczęście nie ty będziesz oceniał.

Irry

pamiętaj że jesteś z BIAŁEGOstoku a nie żydstoku

PEACEandLOVE

Przed wojną 80% mieszkańców miasta była żydami. Żydostok to dobra nazwa.

Irry

ale zdaje sie że w 1939 gdzieś wyjechali na jakiś obóz i już nie wrócili, teraz to 100% Słowiańskie miasto

PEACEandLOVE

Jesteś katolikiem?

Irry

oczywiscie, że jestem

PEACEandLOVE

Tak też myślałem...

Irry

możesz sobie nie być katolikiem, ale nie mozęsz być antypolakiem

PEACEandLOVE

a co to znaczy być antypolakiem? I jedno pytanie, (o ile nie jestem zbyt wścibski) - nosisz krzyżyk?

Irry

a co to ma do rzeczy

PEACEandLOVE

Bo zastanów się: jak pogodzić swoją wiarę z faktem swojego antysemityzmu. W końcu wierzysz, że pewien Żydek, skazany prawomocnym wyrokiem trybunału za próbę obalenia legalnej władzy, jest synem bożym. Nigdy nie mogłem tego zrozumieć.

Irry

nie myśl o tym co było 2000 lat temu, tylko o tym co sie teraz w Polsce dzieje i kto Ją niszczy takimi działaniami jak ten film

PEACEandLOVE

Czy ty znasz jakiegokolwiek żyda? Osobiście? I czy uważasz, że zamiatanie pewnych spraw pod dywan nie krzywdzi twojej ojczyzny bardziej niż, naprawdę rewelacyjny film, ze świetnie zagranymi rolami na obu planach?

Irry

jeżeli żydzi rozliczą sie ze swoich zbrodni to wtedy mają prawo sie domagać żebyśmy my rozliczali domniemane swoje, w któe osobiście nie wierze

PEACEandLOVE

Nie rozumiesz, że gdzieś w Izraelu jest twój odpowiednik (nazywany popularnie Syjonistą) który jest w stanie rozliczyć się z udziału swojego narodu w zbrodniach dokonanych np. na Polakach (ale w które zupełnie nie wierzy) ale zrobi to najpierw kiedy ty rozliczysz się ze zbrodni wobec żydów. zastanowiłeś się do czego to prowadzi?
Ale nie odpowiedziałeś mi, czy znasz osobiście jakiegokolwiek żyda?

Irry

dobry z ciebie chłopak ale musisz szukac prawdy w tak zwanym drugim obiegu , tych informacji jest tyle, że nie da sie ich tu wszystkich przytoczyć, szukaj a znajdziesz i sie nawrócisz, cały Białystok jest po Prawej stronie

PEACEandLOVE

Informacje, że Tupolewa rozbił trotyl a nie panujący burdel w którym łamanie przepisów jest powszechnie tolerowaną normą? Że żydzi wykupują Polskę? Że chcą ją zniszczyć? takie informacje?
Nie chcesz mi odpowiedzieć wprost, więc mam prawo domniemywać, że osobiście żadnego żyda nie znasz i równie dobrze mógłbyś nienawidzić kosmitę lub aborygena. Widać, że głowa nie służy ci wyłącznie do noszenia czapki i znać po tobie wykształcenie i, w odróżnieniu od wielu swoich kolegów, nie wyzywasz swojego adwersarza od najgorszych. Potrafisz również weryfikować źródła informacji. To dlaczego bezkrytycznie wierzysz ludziom pokroju Nowka i innych pseudo-historyków. Mnie zawsze ratuje wrodzony mi sceptycyzm. Nie wiem co pomaga tobie.

PEACEandLOVE

tak słowiańskie i nawet mocno białoruskie oraz mocno niekatolickie :P:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones