Maciej Stuhr

Maciej Jerzy Stuhr

6,4
73 426 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Stuhr

Czołowy aktor TVN-owski, znany głównie z głupich komedii i kabaretu (do niedawna chętnie
żartował z małżeńskich zdrad, ostatnio zamilkł z wiadomych przyczyn...), a ostatnio ze skandalu
obyczajowego ze swym udziałem i aktywnego pojawiania się w prorządowych i lewicowych
mediach. Szkoda, że zrobił ze swoich spraw osobistych taką szopkę, stał się zbyt zarozumiały, bo
talent aktorski ma przyzwoity, a przynajmniej lepszy od innych kolegów-TVN-owskich aktorów, i na
pewno na miarę wyższą, aniżeli kiepskie, chociaż popularne, produkcje - powiedzmy to sobie
szczerze - klasy B - w których grał.

JohnWayne1

a ty jesteś tylko polaczkowym trollem, czyli nikim... :P

backu

Zgadzam się to zidiociały troll nie potrafiący pojąć geniuszu Pana Macieja i jego taty, ale cóż jego strata - to on będzie dalej tkwił w mentalnym polaczkowatym bagnie. Ja ty i reszta wolnomyślących i nieskażonych polskim kołtuństwem osiągniemy dzięki takim ludziom jak Pan Maciej Stuhr czy Pan Adam Darski mentalne katharsis i awansujemy na wyższy poziom bytu. Wtedy będziemy mogli patrzeć z góry (z takiego wyższego ja) na te polskie skołtunione robale kiszące się w tym swoim mentalnym upośledzeniu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dasot

Sądząc po twoim awatarze - masz podobne zdanie co ja na temat szczura, ale jesteś debilem i nie zrozumiałeś ironii :)

JohnWayne1

Ty jesteś po prostu zazdrosny polaczku !!! Pan Maciej to człowiek genialny i wybitny ponad miarę, niemalże guru !! On wytłumaczy ci jak masz żyć, jakie masz mieć opinie i poglądy, w co masz wierzyć a w co nie, dzięki jego radom poczujesz się szczęśliwszy i oczyszczony z tej zaściankowej mentalnej polaczkowatości. Dla mnie pan Maciej to myśliciel na równi z Dostojewskim czy Dukajem, a jak nie potrafisz tego dostrzec i docenić to znaczy że jesteś po prostu zbyt mało inteligentny by go zrozumieć !!

JohnWayne1

Zapomniałeś dodać, że naprawdę nazywa się Josek Fajngold.

JohnWayne1

Kim naprawdę teraz jesteś?
https://www.youtube.com/watch?v=q7vrGenywxU

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones