Maciej Stuhr

Maciej Jerzy Stuhr

6,4
73 426 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Stuhr

Gratuluję Maćkowi, naprawdę udało mu się oddać ducha Starszych Panów :) Ogółem chciałam wyrazić uznanie dla wszystkich aktorów grających w tym przedstawieniu, wielki szacunek. A Maciej nie zepsuł czaru i uroku tych piosenek i skeczy, choć wiadomo - nigdy nie będzie to oryginał. Gratuluję z całego serca i życzę wiele dobrego :)

buszasz

Niestety nie mogłam wczoraj obejrzeć tego widowiska i bardzo tego żałuję, bo jestem fanką talentu Maćka, a ponadto uwielbiam twórczość KSP. Chciałam w związku z tym zapytać, bo już przeszukałam nawet internet, ale nigdzie chyba nie ma tego jeszcze (jeśli w ogóle będzie online), czy może Pan dysponuje nagraniem, jakimś zapisem tych wykonań? Pozdrawiam.

kingstons

można obejrzeć tutaj :) http://www.tvp.pl/rozrywka/wydarzenia/swieta-i-sylwester-w-tvp/smuteczek/smutecz ek-czyli-ostatni-naiwni/5996535

netka_91

Jejku, bardzo dziękuję :) Pozdrawiam serdecznie :)

buszasz

Spektakl świetny. To nie Starsi Panowie, ale ducha ich ma.

buszasz

Podpisuję się obiema rękami. Myślę, że tak właśnie wyglądałby spektakl Starszych, gdyby żyli w dzisiejszych czasach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones