PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751987}
7,0 170 948
ocen
7,0 10 1 170948
5,7 35
ocen krytyków
Planeta Singli
powrót do forum filmu Planeta Singli

świetny film :)

ocenił(a) film na 9

super komedia

emeneczka

Widizałaś już? a napiszesz coś więcej? :)

kowalik5

Filmu jeszcze nie widziałam, czekam na pokazy w ramach kobiecych wieczorów w moim mieście. Widziałam za to stronę wydarzenia Planeta Singli Pokazy Przedpremierowa na facebooku- ci, którzy już widzieli film (pierwsze pokazy Kina Kobiet były w zeszłym tygodniu) nie pozostawiają wątpliwości, że to świetna komedia :)

emeneczka

Wszędzie widze tylko takie dobre opinie, a jak wypadła Agnieszka W? :)

Ewuss_2

Wszędzie na forach dobre opinie bo dystrybutor dobrze działa (if you know what I mean)

ocenił(a) film na 1
piot1

Taka samo myślę, te "pozytywne" komentarze to jakaś pomyłka.

emeneczka

To jest rzeczywiście dobry film. Poszłam na niego z myślą żeby się odpręzyć w piątkowy wieczór, po całotygodniowej sesji i się udało :) Po pierwsze, on jest naprawdę śmieszny, nie ma jakiś takich tanich żartów, jak to bywało zwykle na polskich komediach, takich po których nie wiesz w którą stronę się patrzeć z zażenowania. Cała historia jest sprawnie opowiedziana, mimo że film trwa ponad dwie godziny to wcale się nie dłuży. Historia wcale nie jest taka oczywista, czasem byłam dość zaskoczona rezultatem pewnych zdarzeń. Wątek drugoplanowy, gdzie występuje Karolak i Książkiewicz zaskakuje zdecydowanie na plus. (Ci zmęczeni T.Karolakiem, tutaj przełkną go bez problemu). Para głównych bohaterów bardzo dobrze dobrana, wg mnie czuć tę przysłowiową chemię między nimi. Więdłocha wykreowała pełnokrwistą bohaterkę. Poza tym wizualnie, od strony zarówno charakteryzacji jak i scenografii bardzo dobrze to wszytsko wyglądało, została b. ładnie pokazana. Nie jestem żadnym znawcą, ale wczorajszy seans zaliczam jako baardzo udany. Polecam z czystym sumieniem tym którzy chcą się pośmiać, bo ludzie na sali się śmiali, a nie był to wcale śmiech wymuszony, tylko taki spontaniczny. Jeśli ktoś jest bardziej wrażliwy, to momentów do wzruszeń też mu nie zabraknie.
Koniec filmu tak banalny, ale zarazem genialny w swej prostocie i idealnie wieńczący całą opowieść.

ocenił(a) film na 9
lavendeer

Popieram. Po seansie sala klaskala, pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. Miła odmiana, być dumnym z polskiej komedii romantycznej.
Byłam totalnie zaplakana i ciężko mi powiedzieć, czy ze śmiechu, czy ze wzruszenia. Koleżanka, z którą razem byłyśmy tak samo. Nawet mężowi się podobało i ubawil się nieźle, chociaż w pewnym momencie troszkę mu się dluzylo.
Bardzo polecam.

lavendeer

*Warszawa została bardzo ładnie pokazana.

ocenił(a) film na 10
lavendeer

Bardzo fajny, pozytywny film :))); polecam każdemu !!!

ocenił(a) film na 9
Jowisia90

Przyjemny film. Warty uwagi ze względu na dość nietypową fabułę. Miłe zaskoczenie jeśli chodzi o pomysł na film Każdy potrafi oszukiwać, ale żeby to jeszcze pokazać wcale nie jest łatwo. Tutaj najlepiej w tym świetle pokazali Weronikę Książkiewicz, która właśnie ma życiowe piekło przez co przeprowadziła się do Poznania z dzieckiem. Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr- najlepsza chemia filmowa od lat. . Zdziwiłam się, że Agnieszka kiedyś podkochiwała się w Maćku. W końcu to fajny gość.

ocenił(a) film na 9
emeneczka

W końcu dobra polska komedia ;) Byliśmy wczoraj na tym w kinie i polecam. Jest się z czego pośmiać.. Jestem wybredny i dużo ostatnich polskich komedii to badziew (moje zdanie) , ale ten film naprawdę jest świetny i wart obejrzenia. :) Polecam Mocne 9.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones