PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699039}
5,7 27 023
oceny
5,7 10 1 27023
4,9 20
ocen krytyków
Obywatel
powrót do forum filmu Obywatel

Ile można? W dzisiejszych czasach wyznacznikiem dobrego filmu jest ukazanie Polaka w jak
najgorszym świetle. Pytam się, dlaczego? Inne kraje są dumni ze swojego pochodzenia a
my(chociaz nie mamy podstaw) biczujemy siebie nawzajem takimi filmami. Mam tego dość i jest mi
okropnie przykro myśląc o moich przodkach, którzy walczyli za ten kraj, kochali go a my go teraz
mieszamy z blotem. To obrzydliwe, tym bardziej, że mamy być z czego dumni.

ocenił(a) film na 1
Olipatka

Ponieważ pewne środowiska polityczne i nie tylko mają na celu obrzydzenie Polski i Polaków. Żydzi jawnie mówili, że dopóki Polska nie odda im majątku (który to my Polacy odbudowaliśmy, oni chcą mieć gotowe, jak żydzi) to będą oczerniać i walczyć z Polską jak to tylko możliwe. Było to na zjeździe Sikorski sam się dał przyłapać jak mówił, że Polacy to naród zakompleksionych murzynów. Żydy i ich pachołki kupione na niezłą kasę walczą z Polską na wszystkie możliwe sposoby. Nic nigdy nie dzieje się bez przyczyny. Tylko głupi wierzy, że świat jest dobry i sprawiedliwy.

ocenił(a) film na 9
Dasot

A mi się wydaję, że narzekamy w kraju na Polskę, ale jakby jakiś Rusek, Francuz czy inny murzyn obraził ten kraj to od każdego dostał by po mordzie :)

lotna

Cisię wydaje... ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones