PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812431}
4,9 16 821
ocen
4,9 10 1 16821
3,2 9
ocen krytyków
Na bank się uda
powrót do forum filmu Na bank się uda

Nie wiem skąd tak wysoka ocena, ja dałem aż dwie gwiazki ale sam nie wiem dlaczego nie jedną, chyba z sentymentu do aktorów starego pokolenia. Badziew totalny, omijać.

akperz

Tez sie dziwie tej ocenie i tez ta druga naciagana gwiazdke dałem z sympatii do Stuhra :]

ocenił(a) film na 3
akperz

nawet mój ulubiony Marian Dziędziel nie pomógł, źle się to oglądało

ocenił(a) film na 3
MaestrO_8

Też lubię Dziędziela ale tutaj bez wyrazu jak cały film....

akperz

Najbardziej zawiniła postać głównego bohatera, informatyka Patryka Gajdy, grana przez Józefa Pawłowskiego. Stworzył okropnie drętwą i nieprzyjemną w odbiorzez przez widza postać.

ocenił(a) film na 5
krzysyek

trudno się nie zgodzić... Skoro to miała być komedia (a osobiście nie zauważyłem gdzie tu jest coś śmiesznego) to powinien jednak grać inaczej niż w filmie poważnym, a brak mi czegoś w tym aktorze... może on poprostu nie potrafi grać nie poważnie bo jego gra w tym filmie jest praktycznie taka sama jak w Miasto 44

ocenił(a) film na 3
akperz

Jest jakiś taki totalnie męczący ten film. Oczywiście pominięto najbardziej efektowną scenę, jak wjeżdżają z bronią do banku i terroryzują ludzi, no bo budżetu nie było, tylko co mnie to jako widza interesuje.
Do tego te zwroty akcji, które są, a jakby ich nie było, w sumie tak zagmatwali, że właściwie kto tam wie, co oni z tego sejfu wyciągnęli albo czemu nie uciekli kanałami później i luz. Po co tego głównego bohatera w to wciągali, ci bohaterowie tacy z kartonu wycięci, dosłownie żadnej zabawnej sytuacji, nieudolnie wstawiane przekleństwa i jeszcze to żenujące śpiewanie piosenki na koniec.

Ten film był tak słaby jak ja w łóżku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones