PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812431}
4,9 16 830
ocen
4,9 10 1 16830
3,2 9
ocen krytyków
Na bank się uda
powrót do forum filmu Na bank się uda

Nuuuudaaaaa....

ocenił(a) film na 1

Byłem dzisiaj z żoną. Bardzo pozytywnie nastawieni po trailerach i paczce "starych" aktorów - czuliśmy się zażenowani.
Film nudny do granic możliwości. Na seansie sala była pełna do ostatniego miejsca - jednak ani raz nikt - nie mówiąc o całej sali - się nie zaśmiał. Czuć było wręcz w powietrzu wynudzenie widzów.
Ani akcja nie jest wartka, ani gagów, ani ciekawego scenariusza.
Film powinienem ocenić na 3 - jednak daję 1 by skompensować kupione głosy przez dystrybutora.

ocenił(a) film na 3
Atari_65XE

Niestety, potwierdzam.

ocenił(a) film na 1
lidekm

Ja również. Film-nieporozumienie

ocenił(a) film na 1
Atari_65XE

Niestety, nie można się nie zgodzić z tą opinią. Film to totalne nieporozumienie i jedyne co może śmieszyć to zakwalifikowanie go jako komedii. Najsmutniejsze jest jednak to, że jedynym pomysłem autora dialogów na rozbawienie widza jest wplatanie w losowych miejscach popularnego przekleństwa na literę K...

Atari_65XE

To na moim seansie sytuacja z widownią była naprawdę zupełnie inna - ludzie śmiali się i fakt nie jakoś często, bo też ten film nie jest zaopatrzony w masę zabawnych sytuacji, ale jednak ludzi potrafił rozbawić. Ja też liczyłam na 'starych' aktorów, ale najbardziej zaskoczył mnie Józef Pawłowski, który jakoś "ciągnął" akcję do przodu i dał radę jako ta główna postać

ocenił(a) film na 5
mia__so

Tak. Film sredni. Malo akcji. Montaż slaby. Aktorsko ok.

ocenił(a) film na 2
Atari_65XE

Slowem w sedno!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones