PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654}

Fuks

6,6 70 845
ocen
6,6 10 1 70845
5,8 19
ocen krytyków
Fuks
powrót do forum filmu Fuks

Maciej wypowiedział się na temat Krukówny, podczas jakiegoś wywiadu : "Z każdej kiszki
da się zrobić kiełbasę..." Wszyscy się wtedy zachwycali jak ona pięknie wyszła, a, że wyszła
nad zwyczaj dobrze, Stuhr ostudził zapaleńców :)
Tak mi się przypomniało

ocenił(a) film na 8
Angela4b

Dobree.

idzia22202

Cięty język Maćka :) Z jednej strony bardzo dobrze, że ugasił dziennikarzy itd, ale trzeba przyznać, że to nie było grzeczne :D

ocenił(a) film na 6
Angela4b

Szczerze to nie rozumiem czym się tu zachwycać. Ogólnie film bardzo mi się podobał, jedna z lepszych polskich produkcji ostatnich lat i moim zdaniem zasługuje na ocenę 8/10. Jest tylko jedno niemałe ,,ale", a jest nim właśnie Krukówna. Wg mnie to była najgorsza bohaterka w filmie i jedna z najgorszych polskiego kina - słaba i brzydka aktorka a do tego głupia i wyjątkowo irytująca postać (choćby kiedy próbuje śpiewać [bo śpiewaniem bym tego nie nazwał] - wyglądało to bardo sztucznie; to tego ten jej skrzeczący głos mówiący co chwilę ,,ty bydlaku!", po prostu nie mogę; kiedy brała udział w jakiejś scenie to musiałem się powstrzymywać żeby nie przełączy) nigdy nie sądziłem że jedna postać może do tego stopnia obrzydzić przyjemny film ale - jak widać - myliłem się.

ocenił(a) film na 6
Tom_96

Tak mnie też Krokówna bardzo przeszkadzała , Maćka uwielbiam i to jeden z fajniejszych polskich filmow komedyjnych ale On ? Nie zepsuła mi tylko film ;/ O lubię jeszcze ,jak Stuhr śpiewał rozwalał mnie to ;)

ocenił(a) film na 6
kingofpeace

Heh, racja. To było świetne. W ogóle uważam że to chyba najlepsze role Stuhra i Gajosa. Jeszcze te ich hasła na zakończenie - Stuhra: ,,Cienki Bolek jesteś dla mnie. A jak drzwi nie będą ładne to ci to zrobię jeszcze raz!" i Gajosa: ,,Daj mi kasety i cheeseburgera z podwójnym serem. -Ale... na podwójnego mi nie wystarczy.. -To kicha. Nie powiem." Genialne!

Tom_96

Nie, no nie powiem, przyjemny film, ale najlepsze role Stuhra i Gajosa? WTF? Ale najlepsze w tym filmie czy w komediach? A na pewno widziałeś ich w innych filmach? Ale jeśli 96 to rok Twojego urodzenia, to można Ci wybaczyć : ). Pozdro.

ocenił(a) film na 6
Rachel49

Ok, może przesadziłem że to najlepsze role, ale na pewno umieściłbym je w pierwszej 10.

ocenił(a) film na 7
kingofpeace

Mnie z kolei kozaczenie postaci Stuhra przeszkadzało. A to podśpiewywanie, to już w ogóle.

ocenił(a) film na 8
Angela4b

Riposta celna, ale Krukówna - nie powiem - fajnie zagrała i prezentowała się całkiem całkiem.

wuj_Jozef

Ale przyznać trzeba, że nie w każdym filmie się tak prezentowała...

ocenił(a) film na 8
Angela4b

Agnieszka Krukówna to od razu mi się serial Janka przypomina

ocenił(a) film na 7
wuj_Jozef

W przysłowiową twarz powinien od niej dostać. Chyba, że sama przystała na to, żeby tak powiedziec. Choć przyznam, że lubię aktora. Dystans dystansem, ale gdzieś jest granica.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones